| anonim_4396 a întrebat:

Va place actorul Macaulay Culkin... vreau filme noi cu el..cine imi poate zice cinteva,?

5 răspunsuri:
| anutzabnx a răspuns:

Party Monster (2003)
Will&Grace (2003)
Foster Hall (2004)
Saved! (2004)
Sex and Breakfast (2007)
Kings (2009)

| Diamanti a răspuns:

Macaulay Culkin e mort. straight face Dacă vrei filme cu el incearcă serile Home Alone.winking Din cate știu eu, ultimul film e Kingz din 2009.Vizionare plăcută!

| vangaelis a răspuns (pentru Diamanti):

Macaulay Culkin trăiește. Nu mai dezinforma lumea.

| anonim_4396 explică (pentru vangaelis):

Eu stiu ca traiesti, chiar am vazut poze cu el din 2013. ))))

| anonim_4396 explică (pentru Diamanti):

Si ceea ca a consumat droguri a fost din cauza fostei lui sotii, ca s-au despartit.winking