| anonim_4396 a întrebat:

Heei! Am auzit ca Macaulay Culkin (actorul principal din Home Alone) a murit! E adevarat? sad

9 răspunsuri:
| κλάους a răspuns:

Daca era adevarat, se scrie pe wikipedia de la prima ora. Dar nu scrie, deci nu este adevarat.

Ddar. la cum se ingrijeste, nimeni nu ii mai da mult de trait.

Linkul de la wikipedia: http://en.wikipedia.org/wiki/Macaulay_Culkin

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Mec nu e mort zilele trecute a afirmat ca a scapat de droguri si ca se dedica intrutotul artei chiar cateva dintre picturile lui vor fi afisate intr-un muzeu nu stiu exact care... si inca odata macaulay culkin traiestee!

| Dragosh195 a răspuns:

Nu a murit...inca.in cateva luni moare daca nu se lasa de heroina.

| aumih16 a răspuns:

Nu a murit cum sa moara doamne fereste ma bucur ca a avut ambitia de a se lasa de droguri stiind ca nu ii fac bine mai rar asa oameni ca el

| Funions a răspuns:

Nu va mai luati dupa toti aiuritii. Daca nu ma insel pe Fb ai auzit asta.Paginile de acolo sunt pline de mesaje de condoleante, pentru ca moderatorii nu stiu cum sa faca like-uri.Actorul este bine mersi, sufera de o boala doar si sursele din anturajul sau au dezmintit zvonurile despre heroina. Daca un om arata altfel gata se drogheaza, cum sa zici asa cevaoh go on

| ICEbalI a răspuns:

Http://www.realitatea.net/......84192.html
Dependent heroina :
HEROINA, diacetilmorfina, derivat de semisinteza si interzisa ca medicament, este cel mai puternic dintre derivatii morfinei, inducand cu foarte mare usurinta HEROINOMANIA, o toxicomanie mai grava decat morfinomania, fiind ultimul drog la care recurg...
bafta.

| ionutr98 a răspuns:

Heii! Da din pacate e adevarat.Era dependent de heroina si din pacate la 31 de ani(daca nu ma insel) a murit!sad

| Ion_Andreea_1977 a răspuns (pentru ionutr98):

Heeeii nu a murit, uitate pe wikipedia tongue

| Lorena4 a răspuns:

Din pacate, da, este adevarat! Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!