| nikol a întrebat:

Va place sa va uitati noapte la filme de groaze? si cand ma refer noapte e pe la miezul noptii. Mie imi place la nebunie sa ma uit noaptea ca ziua parca nu are nici un farmec.happySi nu am probleme cu somnul dupa aia. Sunt tare de inimalaughing

Răspuns Câştigător
| drakdivin a răspuns:

Nu are nici un farmec sa te uiti ziua la ele. Ziua uitate la o comedie un film de actiune. orice dar nu horror. Sunt facute pentru a fi vizionate noaptea preferabil singur sau cu 1 2 prieteni care stiu sa vizioneze si sa aprecieze un film. Este alta atmosfera mult mai tensionata cand sti ca e usa inchisa, sunet tare... auzi tipetele din film sau cate un sunet si te intorci sa vezi daca nu cumva e in camera laughing.

4 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

De ce nu? vrei sa spui ca sunt unii care se sperie de la filme horror?

| Windswept a răspuns:

De acord.Cand sunt cu familia sau cu unii prieteni, fac misto de filmele de groaza sau anticipez ce va spune personajul.gen acum cateva zile era "Avertizarea",desi nu a fost ca "Saw", la fiecare fraza spunea:"Cat ar supravietui in fantana asta?", iar eu spun "Sapte zile."si personajul spune aceeasi chestie.Cand sunt cu altcineva insa.:p

| thedistroyer a răspuns:

Mie imi place sa ma uit cand sunt cu colegii ca sa stau sa ma uit singur nu pot deoarece ma cam sperie si mi se face somn...big grin

| nikol explică:

Eu ma uit singura noapte la filme de groaza si cele mai inspaimantatoare care te face sa nu e mai uiti. Chiar daca ma mai sperii cateodata dar nu am nimic dupa aceia dorm linistita ca un bebelus.nu visez filmul.