| anonim_4396 a întrebat:

Ganditi-va ca este miezul noptii, intr-o noapte de vara si aveti insomnie. ce faceti ca sa adormiti? ca eu de la o vreme adorm fr greu si ma prinde frecvent 2 3 noaptea uitandu-ma la filme indiene ( laughing))))ca alea ma plictisesc) si poate poate sper sa adorm si eu.si scuzati categoria, nu am stiut unde sa o incadrez

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Trezeste-te si tu mai devreme, vei fi mai obosita, si vei adormi mai repede.

| larysa_5081 a răspuns:

Pai bea lapte cald! eu de obicei asa fac sau, vorbesc prin sms cu prietenii pana cand adorm cu telu in manalaughing. daca ti se pare grav eu te sfatuiesc sa te duci cu parintii tai la un medic specialist!