| alledawn a întrebat:

Va place Twilight? Argumentati. cel mai bun raspuns primeste funda love struck

Răspuns Câştigător
| Bixu a răspuns:

Da.Imi place pentru ca este romantic, personajele le indragesti din prima, si se axeaza pe multa actiune.Imi mai place si pentru ca nu este genul de film cu vampiri care este numai cu muscaturi, si sange peste tot, ci este un film mai special decat celelalte.In partea a 3 a imi place cand sunt edward cu bella pe un munte cam asa si este iarna si cand intra intr.un cort si vine si jack varcolacul si incearca sa o incalzeasca pe bella careia ii era foarte frig, iar edward neputand pentru ca el este vampir si este foarte rece, este gelos pe jack si vrea cu orice pret sa scape de el.Cam atat sper ca ti.a placut argumentul meu.Ciao.

16 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Da, imi place pentru ca este vorba despre o muritoare care se indragosteste de un vampir si este dispusa sa faca orice, chiar si sa isi sacrifice umanitatea pentru a fi impreuna cu el. Edward o iubeste la randul lui foarte mult si o protejeaza de oricine, chiar daca ar trebui sa-si dea viata sau mai bine zis nemurirea pentru acest lucru.

| nykola96 a răspuns (pentru mariacris98):

Pentru,,alledawn'' e un film foarte tare, breaking dawn nu l-am vazut dar restul sunt foarte tari, desi sunt multe efecte pana la urma e un film ciudat faptul ca o fata normala se indragosteste de un nemuritor Ps: actori sunt destul de frumosi, (cool) crying fundita?

| KatnissEverdeen a răspuns (pentru nykola96):

Da ...ai dreptate actori sunt destul de frumosi big grin

| misterioaѕa a răspuns:

Bunăă
Îmi place mult fiindcă e un film romantic şi e cu vampiri. Dacă nu erau actorii ăştia deosebiţi nu'mi plăcea aşa mult şi personajul meu favorit e Edward fiindcă are o voce aşa placută şi e frumosss.

| blueangel99 a răspuns:

Da, îmi place, pentru că e un film foarte interesant. Este un film romantic, dar nici cât să te ia cu greaţă, şi are şi aventură. Îmi place foarte mult aventura în filme/cărţi.
Pa, pa!

| Bixu a răspuns:

Da.Imi place pentru ca este romantic, personajele le indragesti din prima, si se axeaza pe actiune.Imi mai place si pentru ca nu este ca orice alt film cu vampiri numai cu muscaturi, si cu sange, ci este un film mai special decat celelaltebig grin.Imi place in partea a 3 a cand bella si edward sunt pe un munte,iarna si vine jack,varcolacul si o incalzeste pe bella careia ii era frig,iar edward fiind vampir, el era rece, si neputand sa o incalzeasca era foarte gelos pe jack...Cam atat.Ciao

| Bixu a răspuns:

Sorry,vroiam sa scriu jacob nu jack.big grin

| Yoana3 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Nu vad sensul unui film ireal, daca ar fi fost ceva pentru cultura noastra generala, poate mi-ar fi placut. Nu vreau sa spun sa nu-l mai vizionati, fiecare priveste si face ce vrea. Parerea mea

| DenisaIna a răspuns:

Deci in primul rand are actori suuper draguti, in al doilea rand este vorba dintre relatia om-vampir-varcolac iar a treia dragostea a doua fiinte supranaturale diferite fata de o fiinta umana speciala.E super filmul.Merita vazut. fundita?/

| BoA a răspuns:

Nu pentru ca nu stiu ce e alalaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru BoA):

Este un film cu vampiri, in caz de ceva da dependenta, sa vezi cate intrebari erau cu cum pot deveni vampir, si altele, desigur toate sau inceput de la filme de astea.

| alledawn explică (pentru anonim_4396):

Si ce vina are filmul ca unii sunt prostii si chiar cred ca exista vampirii si vor sa devina vampirii rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru alledawn):

Influenteaza mintea copiilor, nu era o reclama in care spunea sa nu lasam copii sa faca ce fac personajele de la desene animate ca copii cred orice, asa e si cu asta, doar ca filmul influenteaza pe cei care inca nu sau copt destul/maturizat

| yuliifcdb a răspuns:

Da,imi place. Insa, daca tot iti plac filmele cu vampiri eu te sfatuiesc sa te uiti la Vampires Diares deoarece par mult mai reale.In twilight tragicul se imbina cu fabulosul, supranatural si dragoste.Si efectele speciale sunt tari...mail ales actorul Jacob Black.Insa in The Vampires Diares sunt multi actori draguti genbig grinamon Salvatore(Ian Somerhalder)si Stefan Salvadore(Paul Wesley) si iti pot spune ca, comparatie intre cele 2 filme este una puternica... funda?/

| alledawn explică (pentru yuliifcdb):

Urmaresc si The vampire diaries. dar eram curioasa in legatura cu Twilight la care am vazut toate filmele. Acum astept sa reinceapa sezonul 3 din The vampire diaries si Breaking dawn partea a2a laughing