| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos dati-mi un site unde pot sa vad serialele :Concubina regelui si Pictorul regelui care sunt di fuzate pe tvr1

Răspuns Câştigător
| alex0110 a răspuns:

Http://www.gdragos.eu/2011/02/legendele-palatului-concubina-regelui.html. Cat despre al doilea serial esti sigura ca nu era "pictorul de la curte"? Daca e asa linkul este : http://www.romaniarelease.net/2012/08/pictorul-de-la-curte.html.

| amaliab1997 a răspuns (pentru alex0110):

Multumesc mult :*:*

| alex0110 a răspuns (pentru amaliab1997):

Nu ai pentru ce.

| alex0110 a răspuns (pentru amaliab1997):

Funda? big grin

| amaliab1997 a răspuns (pentru alex0110):

App m-am uitat la "pictorii de le curte"si e foarte tare dar la concubina regelui nu merge spune cava de genu:the video not found"plizz da-mi alt site daca stii :*:*

| alex0110 a răspuns (pentru amaliab1997):

Uite altul aici: http://www.serialecoreene.com/......html.Poate aici poti intra.

| amaliab1997 a răspuns (pentru alex0110):

Mersi mult:*:*:*:*:*:*:*:*:*