| 2AN7 a întrebat:

Voi ce parere aveti sau ce stiti thinking o sa vina breaking down 3? :X funditapuppy dog eyes!

Răspuns Câştigător
| cRaZyYkiD a răspuns:

Nu sad scrie si pe net si in reviste ca nu va mai fi un al saselea film twilight, au semnat contractul pentru cinci filme, plus ca Robert Pattinson si Kristen Stewart s'au certat si s'au impacat doar pentru premierea ultimului film, bineinteles ca dupa aceea se vor desparti crying

2 răspunsuri:
| Anonim00001 a răspuns:

A fost un interviu pe revista Bravo Girl a lui Kristen Stewart in care a zis ca n-o sa mai fie inca un film in afara de twilight saga breaking dawn part 2. Te-ai uitat la ultimul film?thinking [ Funditaa:*puppy dog eyes]

| 2AN7 explică (pentru Anonim00001):

Da pe 18 noiembrie... la cinema dar de ce?sad ce pacat crying chiar imi place filmu muult mult de tot