| uuSexi a întrebat:

Ce parere aveti despre paturile cu apa?

Funditapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Octavian003 a răspuns:

Sunt super. Eu am pat cu apa si este foarte confortabil, se muleaza usor pe corpul tau si te face sa te simti foarte bine. Recomand!

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Foarte tare! Parcă te dai în bărci.
La mulţi ani cu sănătate!

| thegatekeeper a răspuns:

Mi-ar placea sa testez unul pentru o perioada, insa pe termen lung nu as prefera unul.

| IsabelaIssa a răspuns:

Bune, relaxante. ai grija sa nu il intepi tongue

| aleexuţ a răspuns:

Un singur cuvant am de spus: Geniale!

| TestPetrut a răspuns:

Foarte tare au gandit astia ca au facut asa cevawinking in plus e si comod si misto happy poti sa-ti iei si eu as vrea unulaughing

Răspuns utilizator avertizat
| prizeFTW a răspuns:

Desi stiu ca sunt confortabile nu as incerca. De ce? Poate esti fata ai unghiile mari o mai intepi pe aia iarna in frig te umpli de apa... :-J. Dar ca sa fiu politicos iti voi raspunde la intrebare. Paturile cu apa. Habar n-am! happy

| aLeXsNs a răspuns:

Buna eu am pat cu apa
- este foarte bun este foarte comfortabil, in ce pozitie stai tot este comfortabil. si se exact pe corpul tau, daca vrei sa-ti ie-i chiar te rog. este foarte comfortabil

| Tudor_Alex_1997 a răspuns:

Nu recomand cu pisici in casa! nu intrebati.

| andreeax33 a răspuns:

Nu am. dar mi-as dori rolling on the floor.

Funda?; o3