| rose345 a întrebat:

Vreau si eu niste filme cu vampiri, vrajitoare sau alte creaturi cu puteri supranaturale! Dau funda la cea mai grozava si mai lunga lista!

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Untold
Interview with a vampire
Van Helsing
si AHS sezonul 3(ai putea sa te uiti la toate de fapt, in fiecare sezon sunt alte personaje si alte povesti, dar sezonul 3 e cu vrajitoare, primul e cu o casa bantuita, al doilea cu extraterestrii, nazisti si un spital de nebuni si 4 cu ciudatii de la circ)

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Am uitat de Daybreakers

8 răspunsuri:
| n1445 a răspuns:

Fright night, The vampire diaries, twilight

| CristinaSNC a răspuns:

Supernatural

| FunditzaWwW a răspuns:

Season of The witch Maleficient Thor întunericul Merlin Strange Magic My boyfriend it's a zoombi Twilight saga Apocalipse
The vampire diaries Vampire academy Remember me Harry Potter Planeta maimuțelor

| mariutzika58 a răspuns:

Twilight
Ex Machina
Chappie
Priest
Big Hero 6
G.I. Joe: Retaliation
Gasesti mai multe pe :http://www.divxonline.ro/

| ayd33y a răspuns:

Witches of East End

| Cristina_Luisa_Maria_1990 a răspuns:

Presupun ca ai vazut...
The vampire diaries ( 7 sezoane)si Amurg (4 Filme)
In schimb mai stiu ca e ok si,, iubitul meu e un zombi''

| rose345 explică (pentru Cristina_Luisa_Maria_1990):

Da, le-am vazut. Dar The Vampire Diaries are 6 sezoane. Al saptelea incepe in octombrie, cred.