| ewgy a întrebat:

Vreau un film horror (nu o listă întreagă, nu îmi plac serille, ex: saw 1, 2, 3, ...) care credeți că merită văzut, adica sa ma sperie, sa ma tina in suspans. gen: drag me to hell, dead silence, hauting of winchester house, my bloody valentine. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Pawesome a răspuns:

Village of the damned, the orphan, cabana lui quasimode(sau quasimodo nu mai stiu exact)

8 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

Chernobyl Diaries

| adaxbye a răspuns:

Aloha! :3 Sincer, eu nu m-am mai uitat de mult la un film de groaza, ultimul pe care l-am vazut e The haunting in connecticut, si mi-a placut asa..mna. Uite-te la trailer, poate iti place.

| ewgy explică (pentru adaxbye):

Cred ca e super dupa trailer, o sa-l vizionez. de ce nu iti pot da funda?

| adaxbye a răspuns (pentru ewgy):

Mhh. Nu stiu, lasa asa, ma bucur ca am fost de folos. :3

| ewgy explică:

Mi se pare foarte bun, te tine in suspans pe tot parcursul lui, l-am vazut, pe langa el mi s-au parut interesante si "the other" si "the messengers" cu un continut asemanator

| madys0r a răspuns:

Mirrors

| ewgy explică (pentru madys0r):

E serie... are si partea a 2a

| Ralucaples14 a răspuns:

The vampire diaries e cel mai potrivit, e si horror si e mult mister. big grin