| ღღMirciuL0wღღ a întrebat:

WWE! De ce poarta Kane masca si chiar Kane si Undertaker sunt frati? In trecut Undertaker a venit cu sicriul dupa el in ring! Unde dispareau oamenii dupa ce ii baga Taker in sicriu? E urgenta intrebarea si dau funda! + vot!

FUNDA+VOT!

3 răspunsuri:
| iRaul a răspuns:

Kane poarta masca ca e urat, daca cauti pe YouTube ai sa vezi, la inceput purta, dupa aia nu mai purta, nu stiam ca acum poarta iar.
Nu, Kane si Undertaker nu sunt frati in realitate, au ajuns la "frati" din cauza numelui lor de echipa ce il aveau inainte "Brothers of Destruction".
Si cand Undertaker ii baga in sicriu, daca ai vazut vreun meci, sicriu era foarte aproape de ring, aproape lipit, si sicriul are o trapa laterala prin care ieseau de se bagau sub ring.

| ღღMirciuL0wღღ explică (pentru iRaul):

Da am vazut ca pe vremuri kane purta masca ca era urat dar... in 2011 nu avea masca si nu era urat! Ma refer in 2012 de ce poarta masca aia rosie! Si ce treaba are cu John Cena?

| iRaul a răspuns (pentru ღღMirciuL0wღღ):

As vrea sa stiu sa iti raspund, dar nu m-am mai uitat la WWE din 2007.