| Liana12 a întrebat:

Mhm...Kane si Undertaker sunt frati? :O:O:O:O:O

Răspuns Câştigător
| 1Q a răspuns:

Da sunt fratii, o facut si o echipa la un moment dat, acum mult timp in urma, se numeau Fratii Distrugerii, Undertaker este fratele mai mare, el o debutat primul in wrestling in 1990 la SUrvier Series, Kane o debutat in 1997, o aparut la primul meci Hell In The Cell care a avut loc impotriva lu Shawn Michaels Si Undertaker, la acel meci Undertaker era aproape sa castige insa atunci o aparut Kane si l-o atacat pe fratele sau facandul castigator pe Shawn Michaels, au fost multe momemnte controversate intre cei doi fratii, insa mereu au reusit sa depasesca neintelegerile sa sa demonstreze ca sangele apa nu se face

| Liana12 explică (pentru 1Q):

Interesant smug Mersii :*

| 1Q a răspuns (pentru Liana12):

Funda?

6 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Da, sunt frati tongue

| AntonyoBoss a răspuns:

Da sunt frati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt fraţi. Este doar o poveste a WWE-ului.

| Anonim0100 a răspuns:

Da sunt frati...dar in WWE se lupta sau se ajuta.dar in viata de zi cu zi..sunt foarte bun prieteni chiar si cu alte superstaruri! daca vrei sa lasi funda:*pa-pa