| sweetys a întrebat:

Acum cateva zile am pus o intrebare in legatura cu dezvatatul unei pisici sa isi faca nevoile intr-un anumit loc. Majoritatea raspunsurilor au fost sa spal cu otet. Am spalat de atunci cu otet pe jos, chiar si de 3 ori pe zi, dar tot isi face nevoile acolo. O alta metoda sa o dezvat?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pune litiera in acel loc. Poate este racita si nu simte mirosul.

| SilentRain a răspuns:

Spala cu clor și după cu ceva parfumat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spray repulsiv, e vreo 35 lei. Ai discutat cu administratorul blocului? In codul penal parca scara blocului este domeniu public, ai putea sa depui plangere pentru ca este interzisa hranirea animalelor fara stapan, ori sa incerci sa ii cauti stapan sacului de purici.