| SummerT a întrebat:

Intrebare pentru cei care au pisici. cum sa o invat sa isi faca nevoile afara? (stau la curte)

6 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Te duci și îi arăți...

| KiDaAnDrEeA a răspuns:

Pai pisica se invata de mica sa-si faca nevoile afara. inca de cand incepe sa umble si sa manance mancarea pe care i-o dai chiar daca inca mai bea lapte de la mama lui/ei asa tb invatata

| SummerT explică (pentru KiDaAnDrEeA):

Pai e mica. si o am de la cineva nu este langa mama ei

| KiDaAnDrEeA a răspuns (pentru SummerT):

Cat timp are?

| SummerT explică:

Am rezolvat problema. i-am pus o ladita cu nisip si si-a facut nevoile acolo din prima noaptelaughing spre deosebire de catelusa mea la care mi-a luat vreo cateva luni sa o invat sa ceara afara.