| xStefiy a întrebat:

Ajutor! Am si eu o intrebare referitoare la un porcusor de guineea ( fata ) azi dimineata m-am trezit cu piciorusul ei din spate putin umflat si vanat acum este foarte umflat si vanat eu si cu mama l`am dat cu crema ( de om ) pentru articulati (diclofenac gel ) si i sa desumflat dar foarte putin imi recomandati ceva va rog?

Răspuns Câştigător
| StefanRadu5846825 a răspuns:

Salut Stefy. Eu zic sa il duci la veterinar si o sa iti dea un unguent special si imediat o sa ii treaca. Sau dac anul vrei poti sa ii dai cu Diclofenac Gel in continuare si o sa ii treaca! Lasa-l o perioada nu te mai juca cu el si nu il mai ridica brusc asa in sus. Daca intelegi ce vreau sa zic. Si lasa-l pe GabytzuXxXx el nu stie ce inseamna sa ai un animal de companie! Bafta! Funda?

| xStefiy explică (pentru StefanRadu5846825):

Mersi. Si app i`a trecut cat de cat mai e doar putin umflat happy