| LanaDelRey1975 a întrebat:

Ajutor TPU! Pisica mea se simte foarte rau! De vreo ora sta intr-un colt al patului, iar cand vreau sa il i-au in brate miauna foarte tare! Cred ca o doare cevasu sau! Nu imi spuneti va rog sa merg la medici veterinari sau sa ii dau nu stiu ce pastile, deoarece nu am momentan...e inchis peste tot si aceasta e o urgenta! Pana maine!
Va rog mult! Sunt disperata!

Răspuns Câştigător
| piciux23 a răspuns:

Poate s-a otravit si in cazul asta e bine sa ii dai lapte in gura cu seringa, ar fi bine daca ai avea in casa vitamine pentru pisici, ar ajuta, sa speram ca nu pateste pana maine nimic si o poti duce la un medic veterinar.Mult succes

| LanaDelRey1975 explică (pentru piciux23):

Nu vrea deloc ii pun cu forta in gura?

| piciux23 a răspuns (pentru LanaDelRey1975):

Pune-i cu forta, tine-i gura si baga-i cu seringa, laptele are multe vitamine, iar este foarte indicat daca sunt suspiciuni de otravire

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da-i fortat lapte cu seringa, poate a mancat ceva ce nu i a cazut prea bine

| viotedy a răspuns:

Uita-te poate are vreo rana deschisa, de la vreun caine, am patit eu asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Încearcă să-i dai un pic de lapte, dar oricum trebuie dusă la un veterinar.
Te pup!

| tracicus a răspuns:

Da-i lapte daca a mancat ceva ce nu ii prieste o sa vomite.

| AdeVero12 a răspuns:

N-am nicio idee ce are pisica ta, dar îmi pare foarte rău pentru ea. puppy dog eyes

| qMoonShine a răspuns:

Pai, ar trebui sa te duci la un doctor pentru animale... Poate are ceva, e tipic!

| Cascacul112 a răspuns:

Pai dupa parerea mea sunt 2 alternative!
1) ori este graviduta
2)daca nu e gravida inseamna ca, chiar o doare ceva si trebuie dusa la veterinar. Poti astepta si pana maine, ca nu e nici o problema stai linistita!big grin