| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor va rog! mi-a fugit pisica deacasa, o aveam de aproximativ 1 saptamana stau la bloc la etajul 2, de dimineata in timp ce dormeam mama a plecat pana la magazin in timp ce ea era la magazin pisica mea se juca pe hol din moment ce usa mea are probleme si se deschide din cauza curentului, ea cred ca a iesit pe scara si nu am mai vazut-o pisica e relativ micuta nu stiu sa zic ce varsta are, de obicei ei ii era frica sa iasa pe scara nu stiu unde este si ce sa ma fac ajutati-ma va rog!

6 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Mama ta a lasat-o sa plece. daca vrei suna la 112 la servicul alerta PISICA DISPARUTA. asa o poti gasi.succes

| Robert a răspuns:

Daca ai cautat-o peste tot si nimic... poti incepe prin a-i da de pomana.

| Jane_6633 a răspuns:

Daca spui ca ii era frica sa iasa pe scara. Atunci sunt sanse ca mama ta sa o fi luat sau ca altcineva sa o fi vazut'o la usa si pentru ca au crezut ca'i " vagaboanda"laughing sa o fi luat'o. Exista sanse sa fie si prin casa... Daca ai canapea care se trage ( cu lada ) caut'o inauntrul ei ( acolo doarme pisicul meu ) sau caut'o oriunde pe dupa paturi sau pe sub dulap. Sunt curioasa de cat timp a disparut.
Sper ca am ajutat! Succes la gasirea ea!
Pa, pa!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai cunosc pe cineva care si-a pierdut pisica si dupa o saptamana s-a intors inapoi. Dar ai putea sa incerci sa o cauti si tu pe langa bloc.

| quickly a răspuns:

Am cautat-o peste tot prin tot cartierul aproape prin tot orasul, m-am uitat dupa ea pana in gaura de sarpe, imi plac enorm de mult animalele si dupa o saptamana m-am atasat atat de mult de ea incat nu stiu ce sa mai fac!