| Antonia_Mocanu_1995 a întrebat:

Am 2 perusi si o nimfa. Cand il iau pe masculul perus in mana sa ma joc cu el, masculul nimfa, e foarte agitat in colivia lui. Oare de ce? Stie cineva sa imi zica, va rog frumos?

14 răspunsuri:
| Swae a răspuns:

E dragut sa ai pasari gay.

| GabiNoS a răspuns (pentru Swae):

Un paradox natural.

| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru Swae):

Da?

| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru GabiNoS):

Mda.

| GabiNoS a răspuns:

Pentru ca vrea sa il bata pe perus

| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru GabiNoS):

S-ar putea, dar nu stiu ce sa zic. Le dau la toti 3 drumul prin casa si nimfa nu se bate cu perusii. Din contra, se pupa cu perusul mascul. Fiind masculi amandoi. Iar pe fetita, perusul o ignora. Asta cand sunt afara. In colivie, perusul o pupa pe perusica.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Antonia_Mocanu_1995):

Sunt homosexuali? perusii dv?

| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru anonim_4396):

Perusii nu. Ei sunt pereche. Fetita si baiat. Nimfa cred ca e gay. Asta daca exista asa ceva la pasari.

| Antonia_Mocanu_1995 explică:

Adica sa nu stau in fata coliviei nimfei cu perusul in mana? App si la pasari exista homosexuali?

| Antonia_Mocanu_1995 explică:

Ca sa ma joc cu el. Ei au nevoie ca stapanii sa le dea atentie.

| AlexNdry a răspuns:

Gayyyyyyyy

| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru AlexNdry):

Habar n-am. Dar suna ciudat. Pasari gay?

| AlexNdry a răspuns:

Pai se poate, pentru ca am mai vazut si caini gay