| AmIraPrinceSs a întrebat:

Am auzit ca mancarea de pisici e mai fina.happy
As putea sa ii dau si catelului meu mancare de pisici?

P. S:Yorkshire, 10 luni big grin

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Cateii mananca cu placere mancare de pisici! In afara de faptul ca este mai scumpa, eu nu vad ce ce nu ai putea sa-i dai!

| Roby67 a răspuns:

Mancarea de pisici are 100% carne sau produse din carne si cea de caini are 5-10% produse vegetale (de care au nevoie caini) si restul carne. Daca ii dai din cand in cand mancare de pisici nu ii dauneaza, dar nici bine nu ii faci.

| Barbie331 a răspuns:

Ce ai patit, sigur ca nu! Un catel, e un catel, si o pisica, e o pisica!
Sunt diferite in toate, si asta include si mancare pentru ei. Deci, eu cred ca o sa se imbolnaveasca. Imi dai mie fundita, plz?

| G a răspuns:

Nu. cainele are nevoie de alte substante nutritive decat pisica. da-i mancare de caini, nu-i cade limba daca nu e destul de fina, trust me.

| Daniela89 a răspuns:

Mancarea de pisici are mai multa proteina decat cea de caini...si este mai delicioasa.tongue

| OanaVlad a răspuns:

Nu cred...

| brunetteee a răspuns:

Pai mai bine nu i`ai da

hai sa-ti dau un exp big grin
mancare pentru pisici = si mancare pentru caini
mancare pentru porci = si mancare pentru oamenii laughing))

nu stiu mai bine ai intreba pe cel care vinde la magazinu de unde ii cumperi mancare, ca vanzatorul trebuie sa stie daca e bine sau nu