| Bondarel99 a întrebat:

Am avut un caine de vreo 15 ani care a murit luna trecuta, acum mai am un caine care are vreo 7-8 ani si de atunci, de o luna, sta 90% din timp in poarta cand e deschisa si afara in fata portii cand e deschisa si se uita in stanga si dreapta de parca asteapta ceva. Ore in sir face asta, nemiscat. Eu am crezut ca doar ii place sa stea acolo, dar apoi am vazut mai multe filme cu caini si m-am gandit la altceva...voi ce credeti? De ce sta acolo toata ziua?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și el ca și noi, resimte lipsa celui plecat în lumea celor drepți, care era prietenul lui, pe el îl așteaptă.
Poți să mai iei un câine, să aibă un nou prieten.