| Dgdgc a întrebat:

Am ciclide africane as vrea sa-mi iau și gupi în același acvariu dar nu știu dacă sunt compatibili.Ce mă sfatuiti?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai un medic veterinar stie sau la petshop, aici nu stim ce sunt alea si degeaba ai vrea raspuns, decat sa zicem sunt bune si sa dai o caruta de bani, mai bine intrebi specialisti adevarati care se pricep.

| Utilizatornew25 a răspuns:

Bună, eu am ciclide, și ciclidele de-obicei stau singure, nu le poți grupa cu alții, ca și peștii beta mascul! Sper ca te am ajutat!