| Laviii97 a întrebat:

Am cumpărat un localizator gps z8 pentru animale (poate știți unii din voi) și nu știu cum sa îmi creez cont pe aplicația chinezeasca e-tracing, nu pot primi sms cu acel cod, îmi arată (sms send false) știe cineva cum pot sa fac?

3 răspunsuri:
| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Încearcă să folosești contul IMEI iar parola sunt ultimele șase cifre.

| Laviii97 explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Da exact, am reușit sa intru dar nu îmi arată locația, tot îmi spune ca e offline, nu pot sa fac nimic. chiar funcționează acest dispozitiv in România sau mi-am luat teapa?