| iiSceneXX a întrebat:

Buna happy Am un BlackBerry, si am vrut mai demult sa imi fac cont pe aplicatia BlackBerry App, cu e-mailu'. Dar nu mai stiu, parca am facut ceva atunci, si nu imi mai merge. Imi arata e-mailu, si ma pune sa bag parola, dar nu merge. Cum as putea sa fac alt cont, sau sa fac ceva sa mearga? Stiu, nu se poate decat 1 cont per telefon, dar poate stiti voi ceva :*

2 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Se pot mai multe conturi pe telefon dar trebuiesc configurarile de BlackBerry email pentru retea, deci implicit activ serviciul BlackBerry. Daca aiu serviciul BlackBerry gasesti contul care face setarile la blackberry.orange.ro sau blackberry.vodafone.ro succes.

| iiSceneXX explică (pentru MeConstantine):

Nu aia caut. Eu zic de contul' de pe BlackBerry, care il faci pe telefon ca sa ai acces la BB App World.