| Cosmin38384 a întrebat:

Am găsit o pisică de două săptămâni. Momentan îi dau lapte normal până când iau de pisica. Plânge încontinuu. Ceva sfaturi?

4 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Ceva sfaturi? Da, cum sa nu. Ai mare grija cand pleci de acasa sa te feresti de doua lucruri: de omul prost si femeia cheala.

| Cosmin38384 explică (pentru dinaprilie):

Ești foarte amuzant
Așa de dimineață

| dinaprilie a răspuns (pentru Cosmin38384):

Daa..nu asta a fost intentia laughing

| Alverto a răspuns:

Trebuie să îi oferi un loc călduros, poate într-o cutie cu așternuturi sa ii tina de cald. Când va fi mare ii poți da orice, și salam că nu îi afectează nimic, că pisica oricum a fost sălbatică cândva. Eu cu asta îmi hrăneam pisicile când le găseam (am avut vrei 4 pui de pisica găsiti) dar după ce s-au făcut mai mari au fugit în lume fără să-mi spună așa că m-am învățat să nu cheltui bani pe mâncare de pisica daca o găsesc undeva și nu-i de rasă că s-ar putea sa plece.