| LilPuMPx a întrebat:

Am luat niște mâncare de catei (bobite) pentru husky ul meu care are vârstă de aproape 2 luni. Pe un kg am dat 15 lei. Ma întreb dacă este buna?

3 răspunsuri:
| DJAGERnout228 a răspuns:

Singurul chestie care poți s-o faci este să guști.Imi spui și mie dacă e bună.winking

| LilPuMPx explică (pentru DJAGERnout228):

Bravo. Cel mai bun răspuns! Meriți un os!

| Felys a răspuns:

Sunt atat de multe variante de mancare speciala incat naiba stie care este intr-adevar buna sau nu, cred ca trebuie sa iei cate 100 grame din mai multe sortimente si sa vezi pe care le prefera si apoi sa decizi pe ce vei merge in continuare, ce-i place lui aia iii dai