| Madalina153 a întrebat:

Am o catelusa de 10 ani, problema este ca vreau ca sa aiba pui dar am auzit ca exista riscul sa moara, este adevarat? Va rog sa imi dati explicatii si ce ar trebui sa fac

Răspuns Câştigător
| Talent5511 a răspuns:

Da este adevărat este riscul să moară dar și să afecteze puii din burtă în așa fel ca ei să se nască morți, eu zic sa nu te risti, ii vei face rau!

| Madalina153 explică (pentru Talent5511):

Dar faza este ca, catelusa nu pare de loc batrana este foarte activa si jucausa totusi ca are 10 ani

1 răspuns: