| Bella08122016 a întrebat:

Am O cățelușa de 3 luni si roade orice, cum o pot face sa nu mai roadă, sa nu mai muște?

Răspuns Câştigător
| Eduard619 a răspuns:

Nu ai ce sa faci, este mica are nevoie sa-si consume energia.
Ii poti lua niste jucarii din cauciuc ca sa nu mai roada alte lucruri

8 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Jucarii...oase din cauciuc. Cresc dintisorii, este normal.

| Lioana a răspuns:

Asa sunt toti puii, inclusiv cei de om. Baga tot in gura cand sunt mici pentru ca le cresc dintii si ii deranjeaza. Dupa ce creste mai mare va inceta cu rosul catelusa ta.

| xerxes1 a răspuns:

Cu otrava pentru sobolani.
Din profil cred ca seamana putin.

| Bella08122016 explică (pentru xerxes1):

Este un SUFLET, ceea ce ea are, fata de unii dintre voi!

| Alexandru250201 a răspuns:

I-ai niste jucarii adecvate

| gothicbat a răspuns:

Roade pentru că acum își dezvoltă dinții.
Și tu i-ai ros țâțele mă-tii când erai bebe.
E normal!
Cumpără-i ceva jucării, găsești în pet shop jucării pentru căței special pentru ros.

| Andrei1332 a răspuns:

Pune-i botnița si poate sa obișnuiește Ca nu mai poate sa roata