| ioio232 a întrebat:

Am o femela husky si vreau sa o plimb
dar in zona aia sunt cativa caini
doar 1 este putin mai mare
si mie sa nu se ia la bataie
ca am vazut ca e cam agresiv cu caini
intrebarea e
poate femela husky sa se apere
adica e mai tare decat un maidanez corcit
daca nu am un prieten cu un pitbull si il chem sa curete stradutza
laughing

Răspuns Câştigător
| rapp2020 a răspuns:

Logic ca se apara dar normal n-ar avea de ce sa se bata doar sa se miroase si ar fi posibil ca cateaua ta sal respingabig grinsi sa incepe sa latre:d

4 răspunsuri:
| がさいゆの a răspuns:

Eu iti voi zice acum cum sa eliberezi energia agresiva din cainele tau:inainte de plimbare uita-te drept in ochii lui si gandeste-te doar ca ii zici ca tu esite sefa. Apoi, cand vezi ca la cainele ala mare incepe sa maraie sau sa ciuleasca urechile gandeste-te din nou ca tu esti sefa si apasal cu mana pe langa corp, pentru a sede saudaca nu mai maraie mergi linistia si in pozitie dreapta incercand sa te gandesti ca tu esti sefa.

| roxycool a răspuns:

Si ew am o catelusa pitbull o cheama gesy si are pui happyhappyhappyhappy

| ioio232 explică:

Nu aveti de unde sa stiti
voiam sa stiu daca il poate bate pe ''perversu ala''
sau trebuie sa intervin eu cu un picior in cap

| angelsaredickswithwings a răspuns (pentru ioio232):

Nu se stie... poate catelusa ta e cuck norris sau poate e fricoasa