| crystyna92 a întrebat:

Am o nimfa femela si nu stiu ce nume sa ii pun ...ma puteti ajuta sa ii pun un nume?

Răspuns Câştigător
| Capsuinkaadulcicaa a răspuns:

Eu zic sa-i pui ceva usor pe care il poti mima bine pe litere daca vrei sa invete sa-si spuna numele! ceva gen:Cipi (ci-pi) sau Cocuta (Co-cu-ta) Dora, Suzy, Cleo, Kira, Alma
Sau inspira-te de la aspectul ei!
Succes!
Pe nimfa mea IL cheama Paco
Si am si o perusica o cheama Cleopatra (Cleo)

4 răspunsuri:
| RetardedRacoons a răspuns:

Intreab-o pe ea, e cel mai bine asa.

| Mihalache_Bogdan_Petru_1970 a răspuns:

Becky,este un nume frumos si sigur o sa-i placa! Succes!

| Cris1203 a răspuns:

Buna. Eu am un papagal nimfa mascul (asa mi s-a zis) din martie. Era pui dar nu stiu exact cate luni avea.
Ideea este ca vreau sa-l dau cuiva care mai are unul pentru ca este un papagal care sufera daca sta singur. Daca te intereseaza, iti povestesc ma multe; oricum vreau sa ma asigur ca va avea un stapan responsabil si care sa ii poata oferi timp si afectune.

| crystyna92 explică (pentru Cris1203):

Buna da-mi add pe id de mess crystyna_17_17 si vb acolo