| cockateil a întrebat:

Am o nimfa si are 3 luni. Astazi si a tinut un ochi inchis. L-a mai deschis putin dar parca nu il poate tine deschis. De asemenea, are pene lipsa la gat, desi acum 2 zile le avea. Imi puteti da un sfat de ce s-ar putea sa fie?

1 răspuns:
| richasian a răspuns:

Bună!
am pățit și eu la fek când am avut papagali,eu i am dus la veterinar și au zis că nu e ceva grav și că o să își revină, da, după cam o săptămână și a revenit doar că după i am dat că făceam foarte multe pene însă la mine nu a ținut ochiul închis, poate are ceva la ochi, du te la un veterinar