| fihao a întrebat:

am o nimfa si de 2 zile are in jurul ochiului(nu in ochi)o zgartietura cred ca este si tine ochiul mai mereu inchis se poate sa se fi zgariat cand se scarpina? sau vreo boala mentionez ca are gherutele ascutite!

5 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Mergi la veterinar.

| fihao explică:

Mai are doar la un ochi si e o zgarietura rosie aproape dreapta

| fihao explică:

Http://uploadimage.ro/images/43429319791404477762.jpg uitati un link sa vedei exact cum arata

| fihao explică:

Cel mai prost raspuns

| Katakimiku a răspuns:

Daca acea "zgaietura" este alba, nu, nu este zgarietura. Incep sa ii apara mustati de la arsta. Am aut si eu un papagal si tot asa i-a aparut in ambele parti cate o liniuta mai jos de ochi, alba. Erau doar "mustati", se maturizabatting eyelasheshee hee.
Funda?