| Zanisoara a întrebat:

Am o pisica,si de ex daca vreau sa o duc la veterinar pot sa o duc si in brate? Ca nu am cusca, si nu e departe.Dau funda

Răspuns Câştigător
| Happinessssss a răspuns:

Buna.
Raspunsul meu este cel mai genial: PUNE-O IN LESA! rolling on the floor
stai ce, glumesc. laughing
Da, o poti duce in brate, dar nu cred ca oamenii ar fi prea incantati. laughing
Tinand cont ca o duci la un cabinet veterinar, da, cred o poti duce in brate.
Funda pentru un pic de ''amuzament''? laughing
ba nu.
Funda pentru raspunsul destept? laughing big grin love struck

| Zanisoara explică (pentru Happinessssss):

Chiar exista lesa pentru pisici, si chiar am incercat sa o duc in lesa prin parc, dar nu vrea, ii era frica si mieuna de se holba lumea.

3 răspunsuri:
| Causanu_Elena-Ramona_1981 a răspuns:

Bine inteles ca poti
funda?

| criss00 a răspuns:

Bineinteles ca poti dar oricum ar fi mai indicat sa ii gasesti o cusca nu doar pentru siguranta ci si pentru ca ea sa nu se sperie si sa fuga. Funda?