| Skylerx a întrebat:

Auziti am un papagal care l-a prins pisica si inca e in viata acum (ora 20:57, 26.09.2011) si i-am pus un medicament pe rani, am pus-o in cusca ei... faza e ca nu vreau sa moara! E papagalul meu preferat, dintre toti! Ce i-as putea face (in afara de veterinar crying). crying crying crying crying Va rog mult, urgent! crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| tenshi261 a răspuns:

Chiar imi pare rau sa aud asta.am si eu doi papagali si ii iubesc din tot sufletul.totusi trebuia sa ai mare grija de el mai ales ca ai si alte animale in casa(pisica), ceea ce ar fi periculos pentru papagali.
Probabil esti disperata acum.sry ca nu te pot ajuta, sper sa se faca bine

4 răspunsuri:
| Skylerx explică:

Pai... nu mai am cum sa ma rog crying Deja e mort de 2 zile crying

| Deelya a răspuns:

Omoara mata si roaga te

| furios4you a răspuns:

Veterinar logic

| Skylerx explică (pentru furios4you):

Nu am vrut raspunsuri de genul veterinar... Nu am cum sa-l duc si oricum... ce i-ar putea face? crying