| raMLesS a întrebat:

Am o problemă cu o căţea.
Da, aţi auzit bine deci de mult, acum vreo 5-6 luni era sub un scaun şi s-a dat să muşte, eram eu cu un prieten şi voiam să intrăm în bloc, ea s-a lovit de scaun şi a fugit schelălăind, de atunci am prins frică de acel câine şi când se află aproape de intrarea la bloc nu pot intra, menţionez că până să muşte aerul, la vreo câteva săptămâni să muşte eu mă jucam cu ea, adică nu aveam acea teamă o mângâiam, îi suflam în urechi şi ea fugea înconjurul blocului =) ) ), am văzut-o când s-a apropiat de un om, iar acel om a mângâiat-o şi după ce sa depărtat vreo 5m de ea a sărit la el şi la muşcat, cum să scap de frica de acel câine şi cum să o fac să nu mă muşte?

5 răspunsuri:
| raMLesS explică:

Haha, vreau răspuns de la un om serios nu de la un alcoolist cu 7 clase care fumează de la 9 ani.

| raMLesS explică:

Îmi pare rău pentru viitorul tău sad.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru raMLesS):

Mersi pentru sustinere.

| Geanin a răspuns:

Musca-te-ar morta tongue

Ii mai bine acum ca am zis vorba asta?

| Munteanu_Denis_1997 a răspuns:

E turbata clar! Cheama un veterinar