| Ioana_Ionuta_1989 a întrebat:

Am o testoasa care nu mai isi deschide ochii si nu mai mananca dar se urca peste cealaltă. Dar acum nu mai musca deloc! Va rog ajutatima cealaltă e foarte tristra.

2 răspunsuri:
| vladeusebiu a răspuns:

Ce fel de testoase sunt? Eu am 2 testoase de apa si iarna cand se pregatesc de hibernare asa fac.

| Alexandru200alex a răspuns:

Trebuie dusă la veterinar acolo i se va recomanda administrarea picaturilor cu vitamin A. Cealaltă ţestoasă trebuie să fie tristă deoarece sunt obişnuite să-şi petreacă timpul inotand sau jucânduse împreună