| anonim_4396 a întrebat:

De ce o testoasa de florida o musca pe cealalta de picior in acvariu?

3 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Buna eu am broasca testoasa de florida dar eu am doar una tongue nu stiu de ce se musca probabil nu se suporta nu se plac ar trebuie sa le muti sau sa incerci cu alta pereche tongue

| Elena_1106 a răspuns:

Eu am doua testoase acasa si asa mi s-a intamplat si mie. ele e musca deoarece se bat pentru teritoriul lor cea mai noua dintre ele a invadat teritoriul celeilelte stai linista ca o sa se obisnuiasca peste ceva timp una cu celalata si vor deveni prietene. daca se mai bat cumva despartele pentru ca se pot rani usor.

| diddy_2463 a răspuns:

Intreaba specialistul www.hipet.ro!