| Lary a întrebat:

Am un caniche si nu stiu cum sa-i tai unghiutele si cum sa-i ingrijesc dintii. Sfaturi?batting eyelashes

7 răspunsuri:
| lucu a răspuns:

Du-te la veterinar el iti va arata sau daca nu te poti duce la el de fiecare data cand a nevoiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca animalul e agitat vei reusi mai greu, si e riscant.mai bine, fuga cu el la veterinar unde iti va "rezolva"cainele f simplu.si nu te costa mult.verifica sa fie acolo doctorul sau un asistent, sa nu mergi degeaba, eventual programeaza-te din timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La un cabinet de med. veterinara!

| ExTrEaM^^94 a răspuns:

Si eu am un caniche laughing e fratemiu mai mic laughingca sa ii taie unghiile il duc la veterinar iar in legatura cu dintii whistling nu fac nimic big grinlaughing

| cucurigu a răspuns:

Pai taie-i degetele si dintii si nu vei mai avea probleme laughing

| Lost Angel a răspuns:

Poti sa-l duci al veterinarul al care l-ai inscris el va sti sa-ti dea cele mai bune si mia eficiente sfarturiwinking si eu am tot caniche si am facut la fel si e sanatos...winking si frumoslove struck

| crissmy a răspuns:

Du-te la veterinar