| lorelay1994 a întrebat:

Am un catel de 9 ani si de la un timp a inceput sa aiba spasme musculare...ii zvacnesc picioarele din spate....am fost la doctor si a zis ca nu are nimic
asta se intampla de obicei dupa ce se agita sau alearga...mi-a dat niste antiinflamatoare si a fost ok

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Incerca sa te duci si la alt medic veterinar, daca nu esti multumit, dar daca merge cu antiinflamator atunci e ok, tratamentul are efect.

| lorelay1994 explică (pentru LaLaura):

O perioada dupa care o ia de la capat
are momente nu face asta mereu
e ptin cam greu si costisitor in Anglia sa te plimbi de la un doctor la altul

| LaLaura a răspuns (pentru lorelay1994):

Stiu asta, dar in orice tara este costisitor, nu doar acolo, dar parerea mea este ca faci orice pentru animalul iubit.