| anOnimăăăă a întrebat:

Am un catel bichon, are 4 luni si nu inteleg ce se intampla cu el. Nu prea are stabilitate pe picioarele din spate ii aluneca mai mereu, este fOarte jucaus, alearga mai mere, sare dar `arunca` cu picioarele aiurea in timpul mersului, uneri cade:-s... Si tot legat de stabilitate mai pot spune ca ii tremura mai tot timpu capu, adica se clatina, voi stiti ce ar putea avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mia a răspuns:

Eu zic sa te duci cu el la medicul veterinar cat mai repede... E in crestere si daca are ceva probleme acum le poti rezolva.Bafta!

1 răspuns:
| FanatiK a răspuns:

Parerea mea este sa il duci la veterinar. probabil a baut ceva. o bere un vin si e beat pe termen lung dar imi putin probabil. Poate fi ametit sau foarte agitat...ba chiar foarte obosit.deshi agitat si obosit in acelasi tim, p.ar fi ca foc si gheata in aceeasi camera...BTW lasand gluma la o parte iti sugerez sa mergi urgent la veterinar! Nimeni nu stie mai bine! Iti urez mult noroc si sa-mi spui cum a fost si ce are caci iubesc tare mult caini!