| marypysy15 a întrebat:

Am un catelus bichon de 8 luni si merge schiop.Il doare daca il ating si am observat ca sus la picior este un pic umflat.Am fost la veterinar si i-a facut injectii, dar degeaba.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| vangaelis a răspuns:

Mergi din nou la veterinar sau daca nu la altul. Noi de pe TPU cum am putea sa-i vindecam piciorul catelului?
Roaga veterinarul sa trateze situatia cu seriozitate.

3 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Probabil,ca are piciorul luxat, exact ca si la oameni. Mergi la alt medic.

| Killa93 a răspuns:

Si eu am o catelusa la fel, doar ca pe ea a lovit-o masina.
Cea mai buna idee ar fi, sa consulti un alt veterinar. nu toti practica meseria de placere happy

| mostbeautiful a răspuns:

Chiar daca ai mers la acest veterinar de mai multe ori nu e sigur ca el a pus un diagnostic corect.Mergi de urgenta la alt veterinar! Iti spun din proprie experienta, catelusul meu era sa moara din cauza unui diagnostic pus gresit.