| MoonShadowxB a întrebat:

Am un catelus, are cam 4 luni, e bolnav, inconstient. Are paraziti. Am fost cu el la veterinar, i-a facut vitamine, injectii peste injectii, i-am pus sticle cu apa calda pe langa el insa tot inconstient e! Ce as mai putea sa fac? Va roooog mult de tot vreau raspunsuri cat se poate de serioase, e in joc viata unui catelus! crying

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Sall. Sa nu te superi. Toti avem carma noastra. La fel si animalele. Nu depinde de noi. Si mie, unul dintre catelusi ia otravit. Trebuie sa acceptam, nu avem ce face. Daca ai facut tot ce-ti sta in putinta, lasa pe mana destinului, si roaga-te sa se faca bine. Si eu la fel ma rog pentru catelusul tau. Sa fie sanatos, si sa se aca bine. Pa

1 răspuns:
| MoonShadowxB explică:

Multumesc de raspuns. Dar soarta a fost cruda si deja l-a luat de langa mine crying Acum pun intrebarea, si 5 minute mai tarziu moare. crying