| AlecsLexx a întrebat:

Am un hamster sirian care in ultimele zile nu s-a simtit prea bine. Azi l-am mutat in alta cusca, e ca si mort, d-abia isi misca mustatile. Nu-si poate deschide ochii, iar pe burta, care e super umflata, au aparut doua umflaturi in care se simte un ca un fel de puroi cu ceva in el. Ce poate avea? Ce sa fac cu el?

6 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna,

Este clar ca are ceva si tu personal nu prea ai ce sa ii faci. Trebuie sa il duci de urgenta la veterinar, insa nu stiu daca ii mai poate face ceva.

Asa ca daca poti, da fuga la veterinar si vezi ce spune. Sa ne tii la curent!

Pa, pa.

| AlecsLexx explică (pentru sonya):

Cam tarziu.D-zeu sa-l ierte.Dar a descoperit un prieten (medic) ce avea. Inainte avusese pseudotuberculoza, care nu a fost tratata corect si a aparut o tumoare canceroasa. Era plin de viermi. Mai bine ca a murit...

| TheDarkDragon a răspuns:

Salut.Hmmmm.....Pare destul de grav, nu stiu ce are si ce poti sa faci, dar daca vrei sa mai traiasca si sa se faca bine, du-l URGENT la veterinar! Atata pot sa iti spun si ar fi bine sa si faci.Mult noroc si sanatate hamsterului!winking

| ℓαυrıtα a răspuns:

Nu stiu ce are dar stiu ce poti face
DU-L CAT MAI REPEDE LA VETERINAR!

| AlecsLexx explică (pentru ℓαυrıtα):

Cam tarziu.D-zeu sa-l ierte.Dar a descoperit un prieten (medic) ce avea. Inainte avusese pseudotuberculoza, care nu a fost tratata corect si a aparut o tumoare canceroasa. Era plin de viermi. Mai bine ca a murit.

| ℓαυrıtα a răspuns (pentru AlecsLexx):

Condoleante