| Daniel9988 a întrebat:

Am un pui de labrador.Este vesel,se joaca,mananca, e complet normal.Atat doar ca am sesizat ca are limba cam palida, l-am dus la veterinar si mi-a dat niste vitamine de pus in mancare.Cica are anemie...Dar nu vrea sa manance cand le pun.Probabil au gust ciudat. Exista vitamine injectabile? E micut, are 6 luni si imi e frica sa nu ii dau doza prea mare.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| AssoX a răspuns:

Doamne...incearca sa cumperi o mancare de caini ceva mai aromata(probabil si mai scumpa), nu va mai sesiza diferenta.

| Daniel9988 explică (pentru AssoX):

Chestia e ca folosesc RoyalCanin.Nu poti spune ca nu e scumpa.Problema e ca nici nu tolereaza, le vomita.