| powergirl a întrebat:

Am vazut ca unele intrebari nu mai apar la sectiunea intrebarile mele ce sa intampla cu ele? se sterg si daca da la cate intrebari puse incep sa se steraga cela mai vechi? am pus o intrebare mai de mult si acum cad sa revad raspunsul la ea ca ma ajutat nu mai gasesc intrebarea as vrea un ras serios

1 răspuns:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Intrebarile nu se sterg, ci intra intr-o arhiva pe care o poti consulta oricand! Pe pagina de raspunsuri ale tale, in dreptul ultimului raspuns dat, in dreapta sunt doua sageti galbene. Daca dai pe prima, te duce la urmatoarele raspunsuri in mod cronologic, daca dai pe a doua, te duce mai adanc in arhiva, si, prin apasari succesive ajungi oriunde vrei!