| Dennisa23 a întrebat:

Am vazut multe fete care colectioneaza machiaje.Voi ce parere aveti despre asta?

Răspuns Câştigător
| GoToSleepAndWaitTheSurprise a răspuns:

Sunt si pro si contra. Poti colectiona machiaje, dar nu trebuie sa exegerezi. Unele fete pastreaza si machiajele expirate cad ar trebui sa le arunce. Recunosc imi plac machiajele, dar nu sunt obsedata.

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mai bine putin si bun drecat mult si prost.

| Unniique a răspuns:

Dacă eşti pasionată de make-up, nu e nimic rău. Dacă lor le place să se machieze, e bine, vor să fie frumoase, dar să nu exagereze. Eu una nu sunt genul ăsta. Eventual, la ocazii speciale, puţin creion la ochi şi luciu de buze. Atât. Depinde de genul tău.

Fundă?:3

| stoica1 a răspuns:

Mi se pare ceva nefolositor. Gandeste-te daca o sa ncepi sa colectionezi ce vei face cu atatea mai bine ai cateva si gata Funda?