| Danyelytha a întrebat:

Fetelor

am vazut o multimede fete care se epileaza pe maini...
voi ce parere aveti?

12 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

Mi se pare aiurea, după 2 zile deja se vede urât.Şi firele nu se subţiază, dimpotrivă.

| Alexaaandraaa a răspuns:

Și eu mă epilez, e ok. Se vede aiurea dacă ai păr pe mâini. Acum îmi place aspectul. happy

| Danyelytha explică (pentru Alexaaandraaa):

Alex cu ce te epilezi?

| Alexaaandraaa a răspuns (pentru Danyelytha):

Prima dată cu ceară, dar am făcut prostia să dau și cu bigul, iar acum mie se pare mai ok bigul, cu toate că am auzit că nu e așa ok. Se spune că, crește mai des thinking, dar nu mi se pare. :d E ok smug Dacă începi să te epilezi fă-o cu ceară prima dată. happy După poți folosi creme ( dacă nu ești alergică), big, etc. Pup!:*

Răspuns utilizator avertizat
| baf a răspuns:

Eu nu ma fac, dar daca ar trebui poate m-as face.de ex nu pai sa te duci la o petrecere si sa iti pui o bratara de argint sau aur foarte finuta la mana in timp ce ..nust,dar daca nu e necesar nu.am o multime de colege si prietene care se fac,dar eu nu stiu ce sa zic, la inceput par niste finute, dar apoi cand incepe sa le creasca chiar si foarte putin se vede inestetic, sora mea foloseste epilarea cu zahar, dar ii creste destul de geu

| simonafrumoasa a răspuns:

De la o varsta trebuie sa incepi sa fii perfcta deci da nu este ceva rau este chiar spere binele tau. daca poti si crezi ar fi bine sa o faci.Succeshappy

| Girlslovelife19 a răspuns:

Din punctul meu de vedere e ceva normal, dar nu si obligatoriu chiar si eu ma epilez pe maini. daca tu doresti asta o faci daca nu doresti nu o faci. sper ca te-am lamurit.

| Ely3 a răspuns:

Pai din moment ce parul este deranjant si se vede foarte rau e aiurea straight face. Si eu ma epilez de un an, iar firele sunt mult mai rare. Acum numai am nevoie

| Danyelytha explică (pentru Ely3):

Cu ce te epilezi?

| Danyelytha explică (pentru Ely3):

Ely3 cu ce te epilezi?