| gogosar a întrebat:

Are ceva daca fac cusca de la catel, insa acoperisul nu e in 2 ape sau acea forma de triunghi, ci doar un fel de placaj deasupra? Ar conta asta? Chiar vreau sa fac eu cusca, insa nu ma pricep sa face acel acoperis, ci doar sa il fac pe cel simplu. Sa bat scanduri dintr-o parte in alta sa iasa drept.

1 răspuns:
| Nonolita a răspuns:

Nu conteaza acoperisul ci sa incapa cainele in cusca. Acoperisul se face asa ca sa curga apa cand ploua.