| StephanieABCD a întrebat:

Are ceva daca îmi scot cățelul afara dacă nu are vaccinurile făcute?

5 răspunsuri:
| Andreea213 a răspuns:

Da, dar dar sa ai grija cu el, sa nu se intalneasca cu alti caini, si sa nu il tii afara prea mult.

PS: NU EXISTA BICHON MINI TOY!

| Thedarklightofthemoon a răspuns:

Nu are nimic. Trebuie sa ai grija sa nu faca cunostinta cu alti caini

| Cricy a răspuns:

Depinde de rasa. De exemplu la ciobanesc german nu ai voie. Dacă îl scoti afară pentru a-si face nevoile poti, dar sfatul meu este sa ii termini vaccinurile si poti sa il tii afară cat vrei. happy

| StephanieABCD explică (pentru Cricy):

Este bichon mini toy

| Cricy a răspuns (pentru StephanieABCD):

La bichon chiar nu stiu ce sa iti zic, nu am avut, dar cel mai bine e să îi termini schema de vaccinare pentru a nu avea totusi probleme.winking