| Alex4322 a întrebat:

Are cineva un pui de pisica să zică la cate zile și-a pierdut cordonul ombilical și și-a deschis ochii puiul său? Eu am un pui de pisica de 12 zile care încă mai are cordonul ombilical și și-a deschis ochii.

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Ziceai ca are 12 zile pe 7 si 9 septembrie, in alte postari.Azi suntem in 26 septembrie.Mergi la medicul veterinar.

| Alex4322 explică:

Atunci avea 12 zile iar la 13 și-a deschis ochii iar în jur de 17 zile și-a pierdut cordonul ombilical. Acum are 31 de zile dar nu are dinții incisivi inca