| Denis_1354 a întrebat:

As vrea sa ma apuc de un sport de bataie( sa invat sa ma lupt) am 16 ani si vreau sa invat sa ma lupt dar si incelasi timp sa cresc si in masa musculara(am 175 si 65kg). Ma gandeam la box, dar nu vreau sa ma lupt cu alti ca nu vreau sa imi sparg nasu, vanatai si *** din astea.Imi puteti da detalii poate nu sunt eu informat bine.Multumesc

5 răspunsuri:
| Andreiu_9614 a răspuns:

Vrei un sport de bataie da' nu vrei sa te ranesti? Apuca-te de cursuri de gatit... poti sa bati untul sau snitzelele straight face... Doamne, tu recitesti ce scrii straight face?

| Denis_1354 explică:

Pai eu 8 ani am facut fotbal, si andrei vintai la fata, ca la picioare is deja cait la cate am luat in 8 ani de fotbal, si la sala am fost vreo 5 luni la rand si mi-o fost frica ca nu mai cresc, si vreau sa invat sa ma bat...

| axeman19 a răspuns:

Daca vrei sa faci sport mergi la sala(culturism) fii atent! nu ridci greutati mari daca vrei sa cresti si nu ridici greutati de niciun fel deasupra capului asta fac si eu si merge foarte bine

| ShadowHit a răspuns:

Vrei sa nu te ranesti? fi serios, daca te ranesti mult, pielea si corpul tau devin imune si rezistente, crede-ma, cand eram mic ma juleam repede, acum abia daca imi face gaura sarma ghimpata, daca nu te ranesti nu evoluezi, tine minte princhindelule: CA SA TE FACI BUN TREBUIE SA TRECI PRIN RAU

| scoby_6897 a răspuns:

Salut eu sunt la karate e un sport placut nu o sa ai vanatai da o sa cresti in masa musculara daca tragi de fiare si din astea... treaba ta daca vrei ma cauti pe id alex_cosmin1998 pa pa